Перейти к публикации

Не скачивается файл? Жми сюда

dan2020cz

Faces viv

Рекомендованные сообщения

25. 12. 2022 в 11:17, ranger11 сказал:

nová verze brankářského balíčku NHL 2022-2023 je v sekci ke stažení:

https://splinterice.com/files/file/1578-nhl-goalie-pack-2022-2023/

chci se zeptat funguje to vubec🧐

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

fUNGUJE

2 minutes ago, dan2020cz said:

chci se zeptat funguje to vubec🧐

 

Tohle Funguje

Изменено пользователем Voracek55

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 минут назад, Voracek55 сказал:

fUNGUJE

Tohle Funguje

a muzes mi nak pomoc jak to dam tad protoze mi to nejde a furt semi objevuje furt bile masky y vystorj brankaru

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
34 minutes ago, dan2020cz said:

a muzes mi nak pomoc jak to dam tad protoze mi to nejde a furt semi objevuje furt bile masky y vystorj brankaru

 

1. použít soubor gamedata/faces.viv z NHL 08:

stačí jen překopírovat loňský soubor a nahradit jím letošní, čímž ale přijdete o některé nové tváře od EA SPORTS (které kvalitou nijak neoslní, ale můžou potěšit)

2. nastavení administrátorských práv u souboru IMPBIG a spustit instalátor jako správce systému + mít vypnutý nástroj Řizení uživatelských účtů

3. hexeditovat soubor faces.viv:
toto je podle mě nejlepší způsob pro trochu zkušenějšího uživatele... pomocí hexeditoru otevřít stávající soubor faces.viv umístěný ve složce gamedata v hlavní složce hry... při hexeditaci zaměnit čtvrtý znak souboru "4" za znak "F" a uložit... poté jenom spustit BHImport a instalovat tváře klasickým způsobem... (začátek je BIG4, zaměnit za BIGF)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Voracek55 сказал:

1. použijte soubor gamedata/faces.viv z NHL 08:

stačí jen překopírovat loňskou tvář a nahradit jí letošní, čímž ale přijdete o některé nové od EA SPORTS (které kvality nijak neoslní, ale mohou potěšit) 2.

nastavení administrátorských práv u souboru IMPBIG a spustit instalátor jako správce systému + mít vypnutý nástroj Řizení uživatelských

3. hexeditovat soubor faces.viv:
toto je podle mě způsob pro trochu zkušenějšího uživatele... pomocí hexeditoru otevřít stávající soubor faces.viv umístěn ve všech gamedata v hlavní trvalé hře... při hexedit zaměnit čtvrtý znak souboru "4 " za znak "F" a uložit... poté jenom spustit BHImport a nainstalovat tváře klasickým způsobem... (začátek je BIG4, zaměnit za BIGF)

Wow 😅😅tohle bude těžký ale nak to zvládnu kdyby jsi chtěl mi poradit kde a kam to mám dávat tak ty dam můj fb protože nechci nic posrat u ty hry stačí jen Malá chyba a je to a ještě něco mas ty dresy na rok 2022/23 Ja je shanim všude.Ja jsem nemocnej a jsem autista a sem postizenej tak chci jen pomoc a získat nak ty dresy 🥺🥺

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Voracek55 сказал:

Bohužel Dresy nijak nezískáš nikdo nechce být banován za porušení pravidel Stahni si Elite Addons

 

Dobře já je mam stali z elitě addons ale nejsou aktuální 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Voracek55 сказал:

Bohužel Dresy nijak nezískáš nikdo nechce být banován za porušení pravidel Stahni si Elite Addons

 

Nevadí ale co chci tak chci odkaz na NHL08 a ty věci co jsi mi říkal chci nak tutorial nebo linky na ty věci co jsi psal co potřebuji 🥺🥺

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, Voracek55 сказал:

08 najdeš na ulozto Elite addons najdes zde stačí napsat do vyhledavače Elite addons

 

Ju dekuji ☺️aspoň. Mi někdo pomáhá z NHL 09 a ty elitě mam teď nový roku 2022/23 a hledám kde najdu aktuální dresy NHL a extraligy když jsem viděl ze ten člověk měl 4 druhu dresu a ještě něco tady mas muj fb Daniel Patera najdi jsi me kdyby sme jsi chtěli na zájem pomoc 😅

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, Voracek55 сказал:

08 najdeš na ulozto Elite addons najdes zde stačí napsat do vyhledavače Elite addons

 

a ted semi stahuje NHL08 tak co mam udealt jako extrahovat hru a vindat tu jednu vec stoho NHL08

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Voracek55 сказал:

ty chceš NHL 09 nebo nee

chci prave NHL 09 😅jenom jsi mi rek ze musim jsi stahnout nhl08 az jsi vezmu tu NHLVIEW

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, Voracek55 сказал:

stáhni si tohle zde to je ke stažení zdarma, jestli hraješ NHL 09 -----ELITE ROSTER 2017-2018

a co tam budu mit kdyz mam stahli 2019 plus 2020 jeste 2021 a jeste 2022 a 2023

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

dam ti svoje face.viv brankaři by mněli mít Aktualni masky dej to do složky nhl09 gamedata a spust BHimport

faces.viv

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, Voracek55 сказал:

dam ti svoje face.viv brankaři by mněli mít Aktualni masky dej to do složky nhl09 gamedata a spust BHimport

tváře.viv 1003 MB 0 stažení

mooc dekuji 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Voracek55 сказал:

dam ti svoje face.viv brankaři by mněli mít Aktualni masky dej to do složky nhl09 gamedata a spust BHimport

tváře.viv 1003 MB 8 stažení

hele je to dobrý ale jak to je velký tych 1300 tak to nejde stáhnout a vdycky se to zastaví 600 procent tak chci abys jsi to poslal půlka půlka a půlka po třech ze by jsi mi to poslal aby semi to stalo protože když tam je všechno tak se to ani nestane tak chci aby jsi mi to poslal po třech aby tam bylo všechno 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, dan2020cz сказал:

hele je to dobrý ale jak to je velký tych 1300 tak to nejde stáhnout a vdycky se to zastaví 600 procent tak chci abys jsi to poslal půlka půlka a půlka po třech ze by jsi mi to poslal aby semi to stalo protože když tam je všechno tak se to ani nestane tak chci aby jsi mi to poslal po třech aby tam bylo všechno 

Please no more spam here. This is ranger11's topic about NHL gear for NHL09 and not thread how to download files. Create new thread here - https://splinterice.com/forum/28-fludilka/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, senators96 сказал:

Už zde prosím žádný spam. Toto je téma ranger11 o vybavení NHL pro NHL09 a ne vlákno jak stahovat soubory. Nové vlákno založte zde - https://splinterice.com/forum/28-fludilka/

ja chci jne pomoc stym souborem ze je moc velky a chci az to udela na dve pulky to je cely az semi to poradilo stahnout a ne ze ten soubor ma 1003 a furt mi to spadne kdyz to je na 600mb a  pak to spadne 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, dan2020cz сказал:

ja chci jne pomoc stym souborem ze je moc velky a chci az to udela na dve pulky to je cely az semi to poradilo stahnout a ne ze ten soubor ma 1003 a furt mi to spadne kdyz to je na 600mb a  pak to spadne 

Problem is on your side, because i downloaded file without problem -

Untitled-1.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, senators96 сказал:

Problém je na vaší straně, protože jsem stáhl soubor bez problémů -

Bez názvu-1.jpg

 

🥺🥺muezete mi to ted poslat vas odkaz a dejte mi to do winRAR prosim pak vam dam pokoj prosim pls 🥺

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Před 2 hodinami, senátoři96 řekli:

hele 1 a 2 stahnuti jenom ta3 mi nejde musis mi to dat na jinej odkaz pise mi to ze nalez viru tak musis mi poslat jinej odkaz kde neni virus ale ten winRAR neni toho chyba ale ty stanse takze musis mi to poslat jinej odkaz nvm na nakej české🥺

a napise mi tohle kdyz stahnu tu 3 ten posledni soubor Chyba – Byl nalezen virus 1 az 2 stahli se bez problemu ale ten posledni mi dela problem klidne pockam do zitra necham ty dva soubory bejt a pockam na ten posledni  protoze bez ty part3 nic neudelam 

Изменено пользователем dan2020cz

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.