Перейти к публикации

Не скачивается файл? Жми сюда

dan2020cz

Faces viv

Рекомендованные сообщения

4 часа назад, dan2020cz сказал:

hele 1 a 2 stahnuti jenom ta3 mi nejde musis mi to dat na jinej odkaz pise mi to ze nalez viru tak musis mi poslat jinej odkaz kde neni virus ale ten winRAR neni toho chyba ale ty stanse takze musis mi to poslat jinej odkaz nvm na nakej české🥺

a napise mi tohle kdyz stahnu tu 3 ten posledni soubor Chyba – Byl nalezen virus 1 az 2 stahli se bez problemu ale ten posledni mi dela problem klidne pockam do zitra necham ty dva soubory bejt a pockam na ten posledni  protoze bez ty part3 nic neudelam 

Jesus man, you are first day on i-net? First thing, use adblocker. Second thing - look on my file names in link - facespart1.rar, facespart2.rar and facespart3.rar. Download files with only these names and not some exe files. 😒

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Před 7 hodinami, senátoři96 řekli:

Ježíši člověče, jsi první den na i-netu? Nejprve použijte blokovač reklam. Druhá věc - podívejte se na názvy mých souborů v odkazu - facespart1.rar, facespart2.rar a facespart3.rar. Stahujte soubory pouze s těmito názvy a ne s některými soubory exe.😒

dobry dobry funguje to ja se vam omlouvam a reknu ano na tihle stranse se porpve a ted kde najdu realne dresy khl nhl a ehl tady nebudu platit vip za dresy 

 

Изменено пользователем dan2020cz

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@dan2002cz: If you want something then do it on your own! Download an old Photoshop (for free) and a jersey template and then just do it (life is not always that you will get everything for free from someone).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, stlouis26 сказал:

@dan2002cz: Když něco chceš, tak si to udělej sám! Stáhněte si starý Photoshop (zdarma) a šablonu dresu a pak už to jen dělejte (život není vždy o tom, že od někoho dostanete vše zdarma).

a kdyz jsem nemconej a neunim to delat  trochou mysli 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.